info@etemadpardaz.com نشانی : تهران بلوار اشرفی اصفهانی -بالاتر از بزرگراه آبشناسان -بن بست پنجم غربی پ8 واحد1
تلفن تماس : 02144831711 - 02144867977

درباره ما

درباره ما


شرکت فنی مهندسی اعتماد پرداز به صورت غیر رسمی از سال 1390 فعالیت خود را با فروش و معرفی نرم افزار مدیریت آموزشگاه آغاز نمود با توجه تولید اولین نرم افزار تخصصی مدیریت آموزشگاه موسیقی به سرعت در آموزشگاه های موسیقی تهران شناخته شد و در شهرستان ها هم مورد استقبال قرار گرفت ، خرسندی ما استفاده مادام از نرم افزار آموزشگاه موسیقی موتیف تا به امروز سال 1400 است ،  آموزشگاه های موسیقی ازشمال تهران ، فرمانیه ، تا جنوب تهران شهر ری ، از ساری ،  نور ، تا اهواز ، بندر عباس ... سمیرم ، شیراز ، و ... سالها از نرم افزار مدیریت آموزشگاه موسیقی موتیف استفاده میکنند  ، و این باعث افتخار ماست .
در سال 1391 نرم افزار مدیریت مجموعه ورزشی اعتماد پرداز به جمع رقبا اضافه شد ، و خوشبختانه با فروش و اعتماد مشتریان عزیز نسبتا از فروش خوبی برخوردار شد ، هر چند که برخی از مشتریان از پیچیده بودن نرم افزار شکایت داشتند ، ولی بعد ها از امکانات نرم افزار بسیار خرسند شدند .

پروژه بزرگ نرم افزار تخصصی رژیم درمانی هایپر دایت که از سال 90 استارت خورده بود بعد از 2 سال آماده ارائه شد ، این نرم افزار از پیشرفته ترین نرم افزار های تولیدی شرکت با تکنولوژی روز و بانک اطلاعاتی SQL و اطلاعات جامعی از بیماری ها و مواد غذایی منطبق با سلیقه ایرانی است ، که بسیار مورد استقبال قرار گرفت ، با تمام حاشیه ها و پیچیدگی فنی و اداری
این نرم افزار موفق به گرفتن تاییدیه انفورماتیک گردید ، بسیاری از کارشناسان تغذیه ، پزشکان تغذیه در سراسر کشور از این نرم افزار جهت ارائه رژیم به مراجعه کنندگان استفاده میکنند و شرکت اعتماد پرداز تا به امروز توانسته نرم افزار رژیم درمانی هایپردایت را به روز و آپدیت نگه دارد و جامع ترین نرم افزار رژیم درمانی را با قیمت مناسب ارائه کند.

 اعتماد پرداز از سال 1394  فعالیت خود را در حیطه سیستم های نوبت دهی آغاز کرد 

ورود  مهندسان صنایع به شرکت با هدف طراحی و تولید کیوسک هاس لمسی یا تاچ با طرح های جدید و بهینه ، هم اکنون گروه دی تک سیستم یکی از برترین تولید کنندگان کیوسک های لمسی از 7 اینچ تا 50 اینچ ، و انواع استند ها و اینفو دسک ها ، وب کیوسک های تولید داخل است ، همچنین تولید بدنه های استند های نوبت دهی بانکی با طراحی جدید و منحصر به فرد توسط مهندسین دی تک صورت گرفته است .  

شرکت اعتماد پرداز و گروه دی تک ، اعتماد مشتریانی که در مراحل اولیه تولیدات با حسن نیت محصولات ما را انتخاب کرده اند را از یاد نخواهد برد 

و به پاس این اعتماد خدمات ویژه ای را برای این اشخاص حقیقی یا حقوقی در نظر گرفته است .
پویایی و تکامل در طول این سالها ویژگی اصلی شرکت اعتماد پرداز بوده و امید است در آینده نیز افتخار خدمات هر چه بیشتر به این مجموعه اعطا گردد.

همکاری اعتماد پرداز به عنوان شرکت تخصصی الکترونیکی و نرم افزاری با گروه دی تک سیستم باعث تولید نرم افزار و سخت افزارهای کاملی در حیطه نوبت دهی ، سفارش رستوران ، کیوسک دیجیتال ، استند دکمه ای نوبت دهی ، سیستم های نظر سنجی تاچ ... شد . اعضای شرکت اعتماد پرداز


فاطمه امیرنژاد (کارشناش ارشد تغذیه)

مدیر فروش

مهندس سجاد داوودی (دکترای مکانیک)

طراح کیوسک

سامان داوودی (مهندس صنایع)

کارشناس فروش و پشتیبانی

پویا حقانی (ارشد مهندسی صنایع)

کارشناس فنی

محمد داوودی(مهندس امنیت اطلاعات)

برنامه نویس و طراح نرم افزار