شرکت اعتماد پرداز

درباره ما

خانه / درباره ما


شرکت اعتماد پرداز

درباره ما - شرکت فنی مهندسی اعتماد پرداز


شرکت فنی مهندسی اعتماد پرداز به صورت غیر رسمی از سال 1391 فعالیت خود را با فروش و معرفی نرم افزار مدیریت آموزشگاه آغاز نمود با توجه به این  نرم افزار تخصصی مدیریت آموزشگاه موسیقی به سرعت در آموزشگاه های موسیقی تهران شناخته شد و در شهرستان ها هم مورد استقبال قرار گرفت ، خرسندی ما استفاده مادام از نرم افزار آموزشگاه موسیقی موتیف تا به امروز سال 1400 است ،  آموزشگاه های موسیقی بسیاری در تمامی مناظق ، فرمانیه ، تا  شهر ری و تمامی شهر های ایران ، از ساری ،  نور ،  اهواز ، بندر عباس ... سمیرم ، شیراز ، و ... سالها از نرم افزار مدیریت آموزشگاه موسیقی موتیف استفاده میکنند  ، و این باعث افتخار ماست و انگیزه ما را برای رضایت مستمر مشتریان بیشتر میکند .
در سال 1393 نرم افزار مدیریت مجموعه ورزشی اعتماد پرداز به جمع  محصولات اضافه شد ، و خوشبختانه با فروش و اعتماد مشتریان عزیز نسبتا از فروش خوبی برخوردار شد ، هر چند که برخی از مشتریان از ظاهرا  پیچیدگی  نرم افزار شکایت داشتند ، ولی بعد از آموزش  از امکانات نرم افزار بسیار خرسند شدند .

پروژه بزرگ نرم افزار تخصصی رژیم درمانی هایپر دایت که از سال 91 استارت خورده بود بعد از 2 سال آماده ارائه شد ، این نرم افزار از پیشرفته ترین نرم افزار های تولیدی شرکت با تکنولوژی روز و بانک اطلاعاتی SQL و اطلاعات جامعی از بیماری ها و مواد غذایی منطبق با سلیقه ایرانی است ، که بسیار مورد استقبال قرار گرفت ، با تمام حاشیه ها و پیچیدگی فنی و اداری
این نرم افزار موفق به گرفتن تاییدیه انفورماتیک گردید ، بسیاری از کارشناسان تغذیه ، پزشکان تغذیه در سراسر کشور از این نرم افزار جهت ارائه رژیم به مراجعه کنندگان استفاده میکنند و شرکت اعتماد پرداز تا به امروز توانسته نرم افزار رژیم درمانی هایپردایت را به روز و آپدیت نگه دارد و جامع ترین نرم افزار رژیم درمانی را با قیمت مناسب ارائه کند.

شرکت اعتماد پرداز از سال 1394  فعالیت خود را در حیطه سیستم های نوبت دهی آغاز کرد 
در گام اول نرم افزار نوبت دهی و مدیرت صف کیو سافت با امکانات بسیار زیاد و قابلیت اتصال به نوبت دهی تلفن گویا یا نوبت دهی تلفنی ، نوبت دهی حضوری و کیوسک ،  تولید شد
این نرم افزار در اولین مرکز کلینیک تخصصی بیمارستان امام خمینی یاسوج نصب و راه اندازی شد . بعد ها در بیمارستان فیروز آبادی ، بیمارستان امام خمینی تهران ، کلینیک شهید فلاحی 
بیمارستان شهید نیاکی اهواز ، بیمارستان حضرت زینت بابلسر ، و .... راه اندازی شد 

ورود  مهندسان صنایع به شرکت با هدف طراحی و تولید کیوسک هاس لمسی یا تاچ با طرح های جدید و بهینه و قیمت مناسب یکی از اهداف جدید اعتماد پرداز  شد ، دی تک سیستم یکی از برترین تولید کنندگان کیوسک های لمسی از 19  اینچ تا 50 اینچ ، و انواع استند ها و اینفو دسک ها ، وب کیوسک های تولید داخل است ، همچنین تولید بدنه های استند های نوبت دهی بانکی با طراحی جدید و منحصر به فرد توسط مهندسین دی تک صورت گرفته است .  

شرکت اعتماد پرداز و گروه دی تک ، اعتماد مشتریانی که در مراحل اولیه تولیدات با حسن نیت محصولات ما را انتخاب کرده اند را از یاد نخواهد برد 

و به پاس این اعتماد خدمات ویژه ای را برای این اشخاص حقیقی یا حقوقی در نظر گرفته است .
پویایی و تکامل در طول این سالها ویژگی اصلی شرکت اعتماد پرداز بوده و امید است در آینده نیز افتخار خدمات هر چه بیشتر به این مجموعه اعطا گردد.

همکاری اعتماد پرداز به عنوان شرکت تخصصی الکترونیکی و نرم افزاری با گروه دی تک سیستم باعث تولید نرم افزار و سخت افزارهای کاملی در حیطه نوبت دهی ، سفارش رستوران ، کیوسک دیجیتال ، استند دکمه ای نوبت دهی ، سیستم های نظر سنجی تاچ ... شد . 


مشاهده محصولات تماس با ما
  • تهران بلوار اشرفی اصفهانی -بالاتر از بزرگراه آبشناسان -بن بست پنجم غربی پ8 واحد1
  • 02144831711 - 02144867977
  • info@etemadpardaz.com

خبرنامه

  • برای عضویت در خبرنامه شرکت، ثبت نام کنید

  • ثبت نام

اعضای شرکت اعتماد پرداز


فاطمه امیرنژاد (کارشناش ارشد تغذیه)

مدیر فروش


فیس بوک اینستاگرام
مهندس سجاد داوودی (دکترای مکانیک)

طراح کیوسک


فیس بوک اینستاگرام
سامان داوودی (مهندس صنایع)

کارشناس فروش و پشتیبانی


فیس بوک اینستاگرام
پویا حقانی (ارشد مهندسی صنایع)

کارشناس فنی


فیس بوک اینستاگرام
مهندس محمد ابراهیم داودی
محمد داودی(مهندس امنیت اطلاعات)

برنامه نویس و طراح نرم افزار


فیس بوک اینستاگرام