نرم افزار مدیریت باشگاه بدنسازی رایگان


نرم افزار باشگاه رایگان

تاریخ انتشار : 1400/07/10
اشتراک گذاری مطلب

آیا چنین نرم افزاری مناسب باشگاه و قابل استفاده می‌باشد؟

با سلام خدمت شما دوست عزیز

اولین مساله‌ای که در مورد سایت‌هایی که به عنوان نرم افزار رایگان باشگاه درج شده و ما را به فکر می‌اندازد، این است که هدف از تولید این نرم افزار چیست؟
و به چه دلیلی انجام رایگان برای محصولی که زمان زیادی صرف تولید آن شده است، وجود دارد؟
در وهله اول ممکن است این فکر به ذهن شما برسد که مدت استفاده از این نرم افزار محدود باشد (شاید 1 یا چند ماه باشد) و بعد از آن در قبال کد فعالسازی هزینه دریافت می‌گردد.
در هر صورت زمانی‌که شما وقت زیادی را صرف وارد کردن بانک اطلاعاتی نرم افزار باشگاه و اسامی‌ اشخاص و حساب‌ها و آمارهای افراد کرده‌اید، بسیار سخت است که بعد از یادگیری و عادت کردن به نرم افزار؛ زمان دوباره‌ای را صرف یادگیری نرم افزاری جدید کنید. پس مجبور می‌شوید هزینه اعلام شده را پرداخت کنید. 
در وهله بعدی شاید اشخاص یا برنامه نویسانی هستند که تازه کار هستند و از اینکه نرم افزار جدیدشان توسط شما مورد استفاده قرار می‌گیرد خشنود باشند و شما به رفع باگ این گونه نرم افزار‌ها کمک می‌کنید، این قابل قبول تر است، به هر حال اگه وقت و حوصله و حجم کاری شما اجازه سر و کله زدن با نرم افزار‌های جدید و مواجه شدن با خطاهای احتمالی را دارد؛ می‌توانید با در اختیار قرار دادن نرم افزار رایگان به افراد، به برنامه نویسان جوان کمک کنید. همه این‌ها بستگی به میزان ارزش زمان و پول برای شما دارد.
ما در این مقاله کوتاه خواستیم شما را با نرم افزار‌های رایگان بیشتر آشنا کنیم. به هر حال فرایند تولید نرم افزار بسیار زمان‌بر و پیچیده بوده و مشمول هزینه‌های انسانی زیادی است که برای شرکت‌هایی که به صورت رسمی کار می‌کنند، انجام خدمات رایگان ممکن نیست. شاید این مسئله برای برنامه نویسانی که به صورت خانگی یا شخصی کار می‌کنند قابل توجیه باشد، ولی با این حال جوابگویی و خدمات پس از فروش نیازمند پرسنل فنی و کارآمد و ... می‌باشد، که برای هدف ایجاد رضایت مشتری و پشتیبانی امری اجتناب‌ناپذیر است. 
شما فرض کنید نرم افزار رایگان و خوبی توسط یک شخص عرضه می‌شود، به فروش خوبی دست می‌یابد اما بعد از مدتی فرد نمی‌تواند پاسخگوی مشتریان باشد و مجبور به استخدام پرسنل خواهد بود و این عمل هم مشمول هزینه می‌شود که این هزینه باید از مشتریان و باشگاه‌داران گرفته شود. پس در نتیجه توجیهی برای رایگان بودن نرم افزار وجود ندارد.


البته ما نخواستیم در این مقاله وارد مباحث امنیتی و تخصصی نرم افزار شویم، که از بحث این مقاله خارج می‌باشد.

به شما دوست عزیز که قصد تهیه نرم افزار مدیریت باشگاه را دارید توصیه می‌شود از شرکت‌هایی که در این زمینه سابقه فعالیت دارند و به صورت رسمی فعالیت دارند، نرم افزار را تهیه کنید و از خدمات پس از فروش شرکت اطمینان حاصل فرمایید.