کیوسک لمسی داروخانه


کیوسک سفارش گیر داروخانه

تاریخ انتشار : 1400/05/11
اشتراک گذاری مطلب

کیوسک لمسی داروخانه یا سفارشگیر داروخانه

نرم افزار سفارش‌گیر دارو و لوازم بهداشتی به گونه‌ای طراحی شده است که بر روی کیوسک‌های لمسی در سایزهای مختلف کاربرد دارد، 
همچنین شما می‌توانید از کامپیوترهای  لمسی غیر صنعتی نیز جهت نصب آن استفاده کنید ولی این کار در مراکز خرید و عمومی توصیه نمیشود، 
معمولا برای داروخانه ها از کیوسک های 19 یا 32 اینچ استفاده می‌کنند. توصیه ما  برای استفاده از داروخانه استفاده از کیوسک‌های تاچ سایز 19 می‌باشد زیرا باعث حفظ بیشتر حریم خصوصی مشتری هنگام سفارش و خرید می‌شود .
کیوسک‌های لمسی اعتماد پرداز (دی تک) به صورت صنعتی طراحی شده و برای استفاده در مراکز عمومی، داروخانه و رستوران ، پاساژها ، مراکز خرید ،  مناسب و پر دوام می‌باشد .
کیوسک لمسی سفارش‌گیر دارو دستگاهی است که باعث تکریم ارباب رجوع و جلوگیری از ازدحام بی مورد در پشت صندوق داروخانه می‌شود.

همچنین حفظ حریم شخصی مشتری که در بسیاری موارد عدم رعایت این موارد باعث ریزش فروش داروخانه می‌گردد.

افزایش سرعت خدمات فروش و دقت و رضایت مندی مشتریان نیز از مزایای استفاده از کیوسک و یا استندهای فروش لمسی داروخانه است.

 فروش 24 ساعته داروخانه بدون نیاز به نیروی انسانی و جلب رضایت مشتری

ارائه توضیحات در مورد محصولات بهداشتی یا دارویی یا مکمل یا... بدون گرفته شدن وقت پرسنل فروش و راهنمایی خریداران

جهت دریافت دمو اینجا کلیک کنید

 

برخی از مزایای استفاده از دستگاه لمسی فروش داروخانه 

  • افزایش سرعت فروش لوازم آرایشی و بهداشتی و داروهای مشتریانی که قصد خرید یک مایع ضد عفونی کننده، شامپو، ماسک، خمیر دندان یا برخی اجناس بدون نسخه را دارند تمایلی به ایستادن در صف و منتظر ماندن را ندارند و ممکن است از این خرید منصرف شوند.
  • حفظ حریم خصوصی در خرید لوازم بهداشتی و مصرفی
  • شاید برای برخی از مشتریان خانم یا آقا که قصد تهیه برخی از وسایل یا اجناس مصرفی که با توجه به عرف ما اعلام کردم در ازدحام جمعیت به فروشنده آقا کمی سخت باشد و یا برعکس برای خرید برخی وسایل آقایان وقتی فروشنده خانم باشد خرید کردن آن برای برخی با حجالت همراه باشد در صورتی که دستگاه فروش بدون مداخله با انتخاب اجناس و کشیدن کارت پرداخت انجام میشود و فقط خریدار در قسمت تحویل دارو اجناس خود را تحویل می‌گیرد.
  • جلوگیری ازاتلاف وقت پرسنل داروخانه
  • برخی از مشتریان نیاز به پرسیدن قیمت‌ها دارند تا تصمیم بگیرند، در کیوسک و استند های لمسی فروش داروخانه می‌توانند قیمت‌ها رو توضیحات مختصری از اجناس مورد نظر بخوانند و تصمیم گیری کنند.
  • گزارشگیری دقیق از میزان فروش کیوسک و عدم مغایرت